All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglish | DOMA 3.0.10
RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

JWOC Long (06/11/2022)
Coole wedstrijd, beetje te veel in het groen bij 1, slechte wegkeuze naar 4 en onderweg nog wat foutjes maar over het algemeen wel...
JWOC Relay (05/11/2022)
Saturday 5 November 2022
Weer niet tevreden, veel te veel fouten van 1'. Antoine geklopt in de sprint though:)
JWOC Middle (04/11/2022)
Over post 2 en 4 zwijgen we misschien beter... Heel slecht, 111/124
JEC Long (02/10/2022)
Sunday 2 October 2022
Regenstein - Heers
8ste plaats!!!! Probeer me maar op een foutje te betrappen;)
BK Relay (18/09/2022)
Sunday 18 September 2022
Bois du Beynert
Wel wat kleine foutjes, wat bij een aflossing hoort en een iets te grote naar 25, wel een heel leuke race met Simon!
BK lang (04/09/2022)
Sunday 4 September 2022
Hansenbusch
Wel ok, heel fysiek, beetje geknoeid aan 7... wel pijn
BK Clubrelay deel 2 (28/08/2022)
Sunday 28 August 2022
Bois de Gives
Laten we gewoon niet praten over post 16 oké?
BK Clubrelay deel 1 (28/08/2022)
Sunday 28 August 2022
Bois de Gives
Veeeeeel fouten, maar blijkbaar wel genoeg om tijd en plaatsen goed te maken. Fysiek wel redelijk goed:)
Nationale LD (21/08/2022)
Sunday 21 August 2022
Weijervlakte
Rustig gelopen, foutje bij 4 in het groen, kleintje bij 5 (niet 100% zeker of ik juist zat), bij 8 was het wat vaag, 11 en 12 klei...
3daagse van de kempen (14/08/2022)
Sunday 14 August 2022
Staleyckerheide
Eigenlijk heel tevreden, post 9 kort gemist, bij post 16 wat aarzelingen omdat daar iets meer reliëf was dan op de kaart stond. L...
3daagse van de kempen (13/08/2022)
Saturday 13 August 2022
Zwarte Weg West
Wagener (07/08/2022)
Wel leuk concept
O-Ringen E5 (30/07/2022)
Saturday 30 July 2022
Sweden
Laatste etappe, echt rustig gelopen maar wel goed georienteerd als je post 1 en 12 buiten beschouwing laat (post 13 was wel goed:)...
O-Ringen E4 (29/07/2022)
Friday 29 July 2022
Sweden
Post 1, 3 en 4 een ramp, rest ging echt heel goed
O-Ringen E3 (27/07/2022)
Wednesday 27 July 2022
Swede,
Pace zat wel goed, maar slechte wegkeuze naar 2 en 11 + meeeeeegaaaaa domme fout naar 12 (zag de gigantische opening niet tijdens ...
O-Ringen E2 (26/07/2022)
Tuesday 26 July 2022
Sweden
Mega fout naar 1 die ik met een gelukje heb gevonden (liep er gewoon tegen toen ik opweg was naar het pad ten zuiden), post 3 slec...
O-Ringen E1 (25/07/2022)
Monday 25 July 2022
Sweden
Gewoon een ramp, snitshel ging wel goed though...
EYOC Long Distance (02/07/2022)
Saturday 2 July 2022
Salgóvár Beszermény, Hungary
Veel pijn aan kuiten, wel wat kleine foutjes van ong 1', post 10 quasi voorbij gelopen en 2' verloren. Vanaf post 16 fouten door v...
Lenteloop - Slagveld (25/05/2022)
Wednesday 25 May 2022
Het Slagveld, Hamok
Easy pace, fout naar 5 (20" door vaag getekend), 9 (20", aarzeling), 25 (20" kompasfout)
Prébalises hangen (03/04/2022)
Sunday 3 April 2022
Baeckelandt
BK Middle (27/03/2022)
Sunday 27 March 2022
Helchterenbos, KOL
Winst! 2x10" tijdverlies bij post 1 en 2, rest bijna perfect gelopen! Inzinking bij post 15 en post 17????
Nationale middle (20/03/2022)
Sunday 20 March 2022
La Houssière
Rustig gelopen, maar wel juist. Pad tussen 3 en 4 niet gevonden (20") aarzelingen bij 12 en 16 voor de rest redelijk goed.
KOS (19/03/2022)
Saturday 19 March 2022
KOS
Mol-centrum, KOL
Snelle maar toch fysiek wel zware wedstrijd, nergens echt een foutje gemaakt. Wegkeuze bij post 17 misschien niet het snelste. Het...
Heuveltraining (18/03/2022)
Friday 18 March 2022
Waterschei
Kaart uit 2017 dus klopt langs geen kant meer, vooral gefocust op veel hoogtemeters en kompasrichting op de vlakke posten aan de l...
Nationale lang (13/03/2022)
Sunday 13 March 2022
Ravels, Trol
rustige training, een paar foutjes maar over het algemeen wel tevreden, vooral tijdsverlies naar post 18
Zwartenbergen (11/03/2022)
Friday 11 March 2022
Zwartenbergen, KOVZ
stom bos vol takken, heel moeilijk om richting te houden zoals bij bijna elke post te zien is
BK nacht (05/03/2022)
Saturday 5 March 2022
Lindscheid
2de plaats, dikke fout naar post 6 omdat richting houden door het groen toch moeilijk was(2'), slechte kompasrichting naar post 7,...
Forest cup (13/02/2022)
Sunday 13 February 2022
Spiekelspade, KOL
Goede wedstrijd, naar post 13 bomen aan de linkerkant van de weg gebruikt en men richting dan slecht aangepast (20"), de ballen ni...
VK Middel (06/02/2022)
Sunday 6 February 2022
Bel, Hamok
7de plaats, ingehaald door Marc opweg naar post 16. Moeilijk om bij hem te blijven en uiteindelijk bij post 24 nog een foutje door...
Hulsen night-o part 2 (04/02/2022)
Friday 4 February 2022
Hulsen, KOL
deel 2
Hulsen night-o part 1 (04/02/2022)
Friday 4 February 2022
Hulsen, KOL
Thuis race, een paar micro route choises foutjes maar heel snelle race, coach geklopt!
VK lang (09/01/2022)
Sunday 9 January 2022
Wortel Kolonie, Trol
Eerste plaats, slecht beloopbaar bos op verschillende plaatsen. Post 2 10" verloren door voor de beek al in het bos te gaan. 1' bi...
clubkampioenschap part 2 (08/01/2022)
Saturday 8 January 2022
Keiheuvel, Hamok
verpest aan post 4, ik stond er wel maar niet ver genoeg..., naar post 7 ook kleine aarzeling door het hek
Clubkampioenschap part 1 (08/01/2022)
Saturday 8 January 2022
Keiheuvel, Hamok
3de plaats, wel sterk georiënteerd
Jenevercross part 2 (07/01/2022)
Friday 7 January 2022
Kesselse Heide, Trol
Deel 2, fout in de cirkel bij post 16(30"), mindere wegkeuze naar post 23(1')
Jenevercross part 1 (07/01/2022)
Friday 7 January 2022
Kesselse Heide, Trol
rustig maar juist georiënteerd want morgen clubkampioenschap.30" naar post 2(kompasfout), kleine aarzeling bij post 7(10") en een...